Εκλογές Αιρετών στα Υπηρεσιακά-Πειθαρχικά Συμβούλια ΥΠΠΟΑ 2020 – Στηρίζουμε το συνδυασμό του ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΥ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΟΥ ΜΕΤΩΠΟΥ (ΑΡΜΕ)

Συναδέλφισες, συνάδελφοι,

οι εκλογές για την ανάδειξη αιρετών εκπροσώπων των μονίμων και με σχέση εργασίας ιδιωτικού δικαίου αορίστου χρόνου υπαλλήλων στα Υπηρεσιακά & Πειθαρχικά Συμβούλια του ΥΠΠΟΑ  θα διεξαχθούν

  • Σύμφωνα με την ίδια εγκύκλιο στις Περιφερειακές & ειδικές Περιφερειακές Υπηρεσίες, με λιγότερους από 40 υπαλλήλους έως τις 20 Νοεμβρίου 2020, η ψηφοφορία διεξάγεται ΚΑΙ δια αλληλογραφίας. Εναλλακτικά, οι υπάλληλοι μπορούν να ψηφίσουν αυτοπροσώπως.  Όποιος ψηφίσει δια αλληλογραφίας δεν έχει πλέον το δικαίωμα να ψηφίσει αυτοπροσώπως. Σε περίπτωση που κάποιος διπλοψηφίσει κινείται υποχρεωτικά η διαδικασία πειθαρχικής δίωξης (ΔΥ κώδικας, αρ. 13, παρ 7 της ΔΙΚΠΡ/Φ80/30/8703/16.9.1988 ΥΑ όπως ισχύει).
  • στην Αθήνα, την Τρίτη 8.12.2020  στο κτήριο της Κεντρικής Υπηρεσίας του ΥΠΠΟΑ (Μπουμπουλίνας 20-22) σύμφωνα με την ΥΠΠΟΑ/ΓΔΔΥΗΔ/ΔΔΑΔ/ΤΔΜΠ/384285/29805/28462/27340/10488/21-7-2020 εγκύκλιο της Διεύθυνσης Διαχείρισης Ανθρωπίνου Δυναμικού (Τομέας Πολιτισμού)”

Συγκεκριμένα ο υπάλληλος που ψηφίζει δια αλληλογραφίας:

  • παραλαμβάνει το εκλογικό υλικό  από τον Προϊστάμενο  του ( ψηφοδέλτια, φάκελο σφραγισμένο από την Εφορευτική Επιτροπή, και ΕΙΔΙΚΟ ΛΕΥΚΟ ΦΑΚΕΛΟ για την ταχυδρόμηση του φακέλου ψηφοφορίας)
  • ψηφίζει, τοποθετεί το ψηφοδέλτιο σε φάκελο που έχει σφραγίδα της Εφορευτικής Επιτροπής και τον κλείνει καλά
  • τοποθετεί τον παραπάνω φάκελο (που περιέχει το ψηφοδέλτιο) μέσα  στον ΕΙΔΙΚΟ ΛΕΥΚΟ ΦΑΚΕΛΟ και γράφει πάνω τα στοιχεία του: ονοματεπώνυμο, κλάδο/ειδικότητα, Υπηρεσία που υπηρετεί και την ταχυδρομική δ/νση της Υπηρεσίας του (αν δεν τα αναγράψει ο φάκελος θεωρείται ΑΚΥΡΟΣ)
  • ταχυδρομεί επι αποδείξει τον ΕΙΔΙΚΟ ΛΕΥΚΟ ΦΑΚΕΛΟ που αναγράφει τα στοιχεία του, προς: Δ/νση Ανθρώπινου Δυναμικού, Μπουμπουλίνας 20-22, ΤΚ 10682, υπόψη του εξουσιοδοτημένου μέλους της Εφορευτικής επιτροπής, έγκαιρα ώστε αν φτάσει ΠΡΙΝ ΤΙΣ 8.12.2020. Φάκελοι που θα φτάσουν μετά από αυτή την ημερομηνία είναι ΑΚΥΡΟΙ
  • Ο ΕΙΔΙΚΟΣ ΛΕΥΚΟΣ ΦΑΚΕΛΟΣ κάθε υπαλλήλου ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΤΑΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ, ΟΧΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΦΑΚΕΛΟΥΣ

Εξουσιοδοτημένα μέλη των Εφορευτικών  επιτροπών για την ταχυδρόμηση των ειδικών λευκών φακέλων είναι τα εξής.

ΠΡΟΣ: Δ/νση Ανθρώπινου Δυναμικού, Μπουμπουλίνας 20-22, ΤΚ 10682, υπόψη κ. …..

  • Α’ ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΟ ΜΟΝΙΜΩΝ (ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΙ) υπόψη: κ. Ερριέτας Σκουρκέα
  • Α’ ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΟ ΙΔΑΧ (ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΙ) υπόψη: κ. Μαρίας Αμπάτη
  • Β’ ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΟ ΜΟΝΙΜΩΝ (ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΙ – ΣΥΝΤΗΡΗΤΕΣ) υπόψη: κ. Βασίλειου Τσιβάκη
  • Β’ ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΟ ΙΔΑΧ (ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΙ – ΣΥΝΤΗΡΗΤΕΣ) υπόψη: κ. Μαρίνας Μάλλιαρη
  • Γ’ ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΟ ΜΟΝΙΜΩΝ (ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ) υπόψη: κ. Σπυρίδωνος Αντωνόπουλου
  • Γ’ ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΟ ΙΔΑΧ (ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ) υπόψη: κ. Κυριακής Δρακομαθιουλάκη
  • Δ’ ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΟ ΜΟΝΙΜΩΝ (ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΕΣ)  υπόψη: κ. Βασιλικής Νικολοπούλου
  • Δ’ ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΟ ΙΔΑΧ (ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΕΣ)  υπόψη: κ. Χρυσούλας Κατσώλη
  • Ε’ ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΟ ΜΟΝΙΜΩΝ (ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΕΣ)  υπόψη: κ. Αλέξανδρου Μαυράκη
  • Ε’ ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΟ ΙΔΑΧ (ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΕΣ)  υπόψη: κ. Αθανάσιου Αθανασούλα

Γενικά για όλες τις υπηρεσίες ισχύουν τα εξής:

  • Η ψηφοφορία είναι υποχρεωτική για όλους τους μόνιμους και ΙΔΑΧ υπαλλήλους του ΥΠΠΟΑ
  • ψηφίζουμε με αστυνομική ταυτότητα
  • Σημειώνουμε με σταυρό προτίμησης μέχρι δύο (2) υποψηφίους με μπλε ή μαύρο στυλό
  • Το  ψηφοδέλτιο με παραπάνω σταυρούς ή χωρίς σταυρούς θεωρείται άκυρο.
  • Για τους μεμονωμένους υποψηφίους (που δεν συμμετέχουν σε ψηφοδέλτιο συνδυασμού) δεν απαιτείται σταυρός προτίμησης.
  • Σε περίπτωση που κάποιος διπλοψηφίσει κινείται υποχρεωτικά η διαδικασία πειθαρχικής δίωξης (ΔΥ κώδικας, αρ. 13, παρ 7 της ΔΙΚΠΡ/Φ80/30/8703/16.9.1988 ΥΑ όπως ισχύει)
  •  Όσοι ψηφίζουν από την επαρχία, με αλληλογραφία πρέπει να ταχυδρομήσουν τον ειδικό φάκελο ψηφοφορίας το ταχύτερο δυνατό, ώστε να έχει φτάσει στις Εφορευτικές Επιτροπές ΠΡΙΝ την ημερομηνία των εκλογών (8-12-2020). Φάκελοι που θα φτάσουν στις Εφορευτικές Επιτροπές μετά τη λήξη της ψηφοφορίας θεωρούνται εκπρόθεσμοι και δεν λαμβάνονται υπόψη.

Συναδέλφισες, συνάδελφοι,

Στις επικείμενες εκλογές των υπηρεσιακών συμβουλίων, σας καλούμε να στηρίξετε το συνδυασμό του ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΥ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΟΥ ΜΕΤΩΠΟΥ (ΑΡΜΕ), αν θέλετε αιρετούς  εκπροσώπους που θα υπερασπίζονται κάθε νόμιμο δικαίωμα όλων ανεξαιρέτως των συναδέλφων, μακριά από τη λογική των «παραταξιακών διευκολύνσεων» και των «προσωπικών εξυπηρετήσεων».

ΑΡΜΕ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΩΝ
ΤΑ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΑ ΤΟΥ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ ΤΟΥ ΑΡΜΕ
A’ YΠΗΡΕΣΙΑΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ
(αρχαιολόγοι, ιστορικοί τέχνης, ιστορικοί, εθνογράφοι/ανθρωπολόγοι κλπ)
Α/ΑONOMATEΠΩΝΥΜΟΠΑΤΡΩΝΥΜΟΚΛΑΔΟΣΒΑΘΜΟΣΥΠΗΡΕΣΙΑ
1ΑΓΟΥΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣΣΑΒΒΑΣΠΕ ΠΡΟΙΣΤΟΡΙΚΩΝ ΚΛΑΣΙΚΩΝΑΕΦΟΡ. ΠΑΛΑΙΟΑΝΘΡ. ΣΠΗΛ.
2ΓΡΑΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣΠΕ ΠΡΟΙΣΤΟΡΙΚΩΝ ΚΛΑΣΙΚΩΝΑΕΦΟΡ. ΑΡΧ. ΗΜΑΘΙΑΣ
3ΚΑΤΤΟΥΛΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΙΑ (ΑΝΤΑ)ΓΕΩΡΓΙΟΣΠΕ ΠΡΟΙΣΤΟΡΙΚΩΝ ΚΛΑΣΙΚΩΝΑΕΦΟΡ. ΑΡΧ. ΠΕΙΡ.& ΝΗΣΩΝ
4ΚΟΜΒΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΚΑΛΛΙΡΟΗ (ΜΑΓΙΑ)ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΠΕ ΠΡΟΙΣΤΟΡΙΚΩΝ ΚΛΑΣΙΚΩΝΑΕΠΙΤ. ΔΟΜ. ΕΣΠΑ ΥΠΠΟΑ
5ΚΟΤΤΑΡΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗΙΩΑΝΝΗΣΠΕ ΠΡΟΙΣΤΟΡΙΚΩΝ ΚΛΑΣΙΚΩΝΑΕΦΟΡ. ΑΡΧ. ΗΜΑΘΙΑΣ
6ΜΗΛΙΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΤΑΞΙΑΡΧΗΣΠΕ ΒΥΖΑΝΤΙΝΩΝ ΜΕΤΑΒΥΖΑΝΤΙΝΩΝΑΕΦΟΡ. ΑΡΧ.  ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
7ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΕΓΚΥ)ΜΙΧΑΗΛΠΕ ΠΡΟΙΣΤΟΡΙΚΩΝ ΚΛΑΣΙΚΩΝΑΕΦΟΡ. ΑΡΧ. ΠΟΛΗ ΑΘΗΝΩΝ
8ΞΙΦΑΡΑΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝΒΑΣΙΛΕΙΟΣΠΕ ΠΡΟΙΣΤΟΡΙΚΩΝ ΚΛΑΣΙΚΩΝΑΕΦΟΡ. ΑΡΧ. ΧΑΝΙΩΝ
9ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛΚΗΣΤΙΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΠΕ ΠΡΟΙΣΤΟΡΙΚΩΝ ΚΛΑΣΙΚΩΝΑΕΦΟΡ. ΑΡΧ. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
10ΣΙΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΠΕ ΙΣΤΟΡΙΚΩΝ ΤΕΧΝΗΣΑΕΦΟΡ. ΑΡΧ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
11ΣΚΙΑΔΑΡΕΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣΠΕ ΒΥΖΑΝΤΙΝΩΝ ΜΕΤΑΒΥΖΑΝΤΙΝΩΝΑΕΦΟΡ. ΑΡΧ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
12ΣΤΡΑΤΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣΠΕ ΠΡΟΙΣΤΟΡΙΚΩΝ ΚΛΑΣΙΚΩΝΑΕΦΟΡ. ΑΡΧ. ΚΙΛΚΙΣ
13ΤΡΑΝΤΑΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΙΩΑΝΝΗΣΠΕ ΠΡΟΙΣΤΟΡΙΚΩΝ ΚΛΑΣΙΚΩΝΑΑΥΤ. ΤΜ. ΣΤΡΑΤ. ΣΧΕΔΙΑΣ
14.ΦΟΥΝΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΠΕ ΒΥΖΑΝΤΙΝΩΝ ΜΕΤΑΒΥΖΑΝΤΙΝΩΝΑΔΝΣΗ ΒΥΖ &ΜΕΤΑΒΥΖ. ΑΡΧ.
 A’ YΠΗΡΕΣΙΑΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΙΔΑΧ
(αρχαιολόγοι, ιστορικοί τέχνης, ιστορικοί, εθνογράφοι/ανθρωπολόγοι κλπ)
Α/ΑONOMATEΠΩΝΥΜΟΠΑΤΡΩΝΥΜΟΚΛΑΔΟΣΒΑΘΜΟΣΥΠΗΡΕΣΙΑ
1ΑΚΤΥΠΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΝΙΚΟΛΑΟΣΠΕ ΠΡΟΙΣΤΟΡΙΚΩΝ ΚΛΑΣΙΚΩΝΑΕΦΟΡ. ΑΡΧ. ΑΧΑΙΑΣ
2ΓΙΑΤΡΟΥΔΑΚΗ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΥΑ)ΕΥΤΥΧΙΟΣΠΕ ΠΡΟΙΣΤΟΡΙΚΩΝ ΚΛΑΣΙΚΩΝΒΔΝΣΗ ΠΡΟΙΣΤ. & ΚΛ. ΑΡΧ.
3ΓΚΑΖΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣΣΠΥΡΙΔΩΝΠΕ ΠΡΟΙΣΤΟΡΙΚΩΝ ΚΛΑΣΙΚΩΝΑΕΦΟΡ. ΑΡΧ. ΑΧΑΙΑΣ
4ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΠΕ ΠΡΟΙΣΤΟΡΙΚΩΝ ΚΛΑΣΙΚΩΝΑΕΦΟΡ. ΕΝΑΛΙΩΝ ΑΡΧΑΙΟΤ.
5ΚΑΡΑΘΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΠΕ ΠΡΟΙΣΤΟΡΙΚΩΝ ΚΛΑΣΙΚΩΝΑΕΦΟΡ. ΕΝΑΛΙΩΝ ΑΡΧΑΙΟΤ.
6ΚΟΝΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΠΕ ΠΡΟΙΣΤΟΡΙΚΩΝ ΚΛΑΣΙΚΩΝΑΕΦΟΡ. ΠΑΛΑΙΟΑΝΘΡ. ΣΠΗΛ.
7ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΟΥΒΕΛΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΑΡΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΠΕ ΠΡΟΙΣΤΟΡΙΚΩΝ ΚΛΑΣΙΚΩΝΑΕΦΟΡ. ΑΡΧ. ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
8ΛΙΩΝΗΣ ΔΕΔΕΣΘΕΟΔΩΡΟΣΠΕ ΠΡΟΙΣΤΟΡΙΚΩΝ ΚΛΑΣΙΚΩΝΒΕΦΟΡ. ΑΡΧ. ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
9ΜΑΡΗ ΜΑΡΙΑΓΕΩΡΓΙΟΣΠΕ ΒΥΖΑΝΤΙΝΩΝ ΜΕΤΑΒΥΖΑΝΤΙΝΩΝΑΕΦΟΡ. ΑΡΧ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
10ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΠΕ ΠΡΟΙΣΤΟΡΙΚΩΝ ΚΛΑΣΙΚΩΝΒΕΦΟΡ. ΑΡΧ. ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
11ΞΑΝΘΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΗΣΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΦΙΛΗΜΩΝΠΕ ΠΡΟΙΣΤΟΡΙΚΩΝ ΚΛΑΣΙΚΩΝΑΕΦΟΡ. ΑΡΧ. ΣΑΜΟΥ ΙΚΑΡΙΑΣ
12ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ (ΜΑΧΗ)ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΠΕ ΒΥΖΑΝΤΙΝΩΝ ΜΕΤΑΒΥΖΑΝΤΙΝΩΝΑΕΦΟΡ. ΑΡΧ. ΠΟΛΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
13ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣΣΠΥΡΙΔΩΝΠΕ ΠΡΟΙΣΤΟΡΙΚΩΝ ΚΛΑΣΙΚΩΝΑΕΦΟΡ. ΑΡΧ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ
14ΠΡΩΤΟΨΑΛΤΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΤΑΝΙΑ)ΣΤΑΥΡΟΣΠΕ ΠΡΟΙΣΤΟΡΙΚΩΝ ΚΛΑΣΙΚΩΝΑΕΦΟΡ. ΑΡΧ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
15ΣΑΜΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΛΙΛΑ)ΒΑΣΙΛΕΙΟΣΠΕ ΒΥΖΑΝΤΙΝΩΝ ΜΕΤΑΒΥΖΑΝΤΙΝΩΝΑΕΦΟΡ. ΑΡΧ. ΕΒΡΟΥ
16ΣΒΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗΝΙΚΟΛΑΟΣΠΕ ΠΡΟΙΣΤΟΡΙΚΩΝ ΚΛΑΣΙΚΩΝΑΕΦΟΡ. ΑΡΧ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
17ΣΤΑΓΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣΒΕΡΓΗΣΠΕ ΠΡΟΙΣΤΟΡΙΚΩΝ ΚΛΑΣΙΚΩΝΒΕΦΟΡ. ΑΡΧ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
18ΣΤΡΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣΠΕ ΠΡΟΙΣΤΟΡΙΚΩΝ ΚΛΑΣΙΚΩΝΑΕΠΙΤ. ΔΟΜ ΕΣΠΑ ΥΠΠΟΑ
19ΨΑΡΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣΠΕ ΠΡΟΙΣΤΟΡΙΚΩΝ ΚΛΑΣΙΚΩΝΑΕΦΟΡ. ΑΡΧ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ 
 Γ‘ YΠΗΡΕΣΙΑΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ  (Μηχανικοί)
Α/ΑONOMATEΠΩΝΥΜΟΠΑΤΡΩΝΥΜΟΚΛΑΔΟΣΒΑΘΜΟΣΥΠΗΡΕΣΙΑ
1ΚΗΠΟΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΧΡΗΣΤΟΣΠΕ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝΑΕΦΟΡ.ΑΡΧ. ΞΑΝΘΗΣ
2ΜΑΝΟΥΣΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣΠΕ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝΑΕΦΟΡ. ΑΡΧ. ΠΟΛΕΩΣ ΑΘΗΝΩΝ
3ΜΠΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣΘΕΟΔΩΡΟΣΠΕ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝΒΔ/ΝΣΗ ΕΡΕΥΝΑΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΜΕΛΕΤΩΝ ΚΑΙ ΕΡΓΩΝ ΑΝΑΣΤΗΛΩΣΗΣ
4ΠΡΟΥΣΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣΠΕ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝΑΕΦΟΡ. ΑΡΧ. ΠΟΛΕΩΣ ΑΘΗΝΩΝ
5ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΑΓΓΕΛΟΣΠΕ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝΑΕΦΟΡ. ΕΝΑΛΙΩΝ  ΑΡΧΑΙΟΤ.
6ΤΣΑΒΑΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣΘΕΟΦΑΝΗΣΠΕ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝΑΥ.Ν.Μ.Τ.Ε. ΑΤΤΙΚΗΣ
 Γ‘ YΠΗΡΕΣΙΑΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ  ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΙΔΑΧ     (Μηχανικοί)
Α/ΑONOMATEΠΩΝΥΜΟΠΑΤΡΩΝΥΜΟΚΛΑΔΟΣΒΑΘΜΟΣΥΠΗΡΕΣΙΑ
1ΑΛΒΕΡΤΗ ΕΥΑΝΘΙΑΝΙΚΟΛΑΟΣΠ.Ε. ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝΑΔΠΑΝΣΜ
2ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΦΕΒΡΩΝΙΑΓΕΩΡΓΙΟΣΤ.Ε. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝΒΔ.Μ.Ε.Ε.Μ.Π.Κ.
3ΒΑΦΕΙΑΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗΙΩΑΝΝΗΣΠ.Ε. ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝΑΔΠΑΝΣΜ
4ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗΑΘΑΝΑΣΙΟΣΠ.Ε. ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝΑΥΣΜΑ
5ΠΑΚΛΑΤΖΙΔΗ ΕΥΧΑΡΙΣΠΕΡΙΚΛΗΣΠ.Ε. ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝΑΕΦΟΡ. ΑΡΧ. ΠΟΛΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
 Δ‘ YΠΗΡΕΣΙΑΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ  ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΕΣ)
Α/ΑONOMATEΠΩΝΥΜΟΠΑΤΡΩΝΥΜΟΚΛΑΔΟΣΒΑΘΜΟΣΥΠΗΡΕΣΙΑ
 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛAOΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣΑΕΦΟΡ.ΑΡΧ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
  2.ΑΞΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΣΕΡΑΦΕΙΜΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣΑΕΦΟΡ.ΑΡΧ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ3.
   3.ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣΑΕΦΟΡ.ΑΡΧ.ΠΕΛΛΑΣ
  4.ΔΕΛΝΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣΑΕΦΟΡ. ΑΡΧ. ΘΕΣ/ΚΗΣ
  5.ΖΑΜΙΟΥΔΗ ΑΝΝΑΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣΑΕΦΟΡ.ΑΡΧ.ΠΕΛΛΑΣ
 6.ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΓΩΝΑΛΟΥΚΑΣΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣΑΕΦΟΡ.ΑΡΧ.ΦΩΚΙΔΟΣ
 7.ΚΑΤΣΟΥΡΑΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗΝΙΚΟΛΑΟΣΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣΑΕΘΝ.ΑΡΧΑΙΟΛ.ΜΟΥΣΕΙΟ
  8.ΚΟΝΤΟΝΙΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣΑΕΦΟΡ.ΑΡΧ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
 9.ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗΦΩΤΙΟΣΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣΑΕΦΟΡ.ΑΡΧ.ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
 10.ΚΟΥΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣΑΕΦΟΡ.ΑΡΧ.ΠΕΛΛΑΣ
 11.ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣΕΜΜΑΝΟΥΗΛΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣΑΕΦΟΡ.ΑΡΧ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
 12.ΛΑΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΣΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣΑΕΦΟΡ.ΑΡΧ.ΚΟΖΑΝΗΣ
 13.ΜΑΚΡΥΠΙΔΗ ΟΛΓΑΧΡΗΣΤΟΣΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣΑΜΕΛΜΟΦΑΚΕ
 14.ΜΑΡΑΘΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΙΩΑΝΝΗΣΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣΑΕΦΟΡ.ΑΡΧ.ΠΟΛΗ.ΑΘΗΝΩΝ
 15.ΜΙΛΑΝΟΥ ΑΝΝΑΧΡΗΣΤΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣΑΕΘΝ.ΑΡΧΑΙΟΛ.ΜΟΥΣΕΙΟ
 16.ΜΠΕΣΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣΣΠΥΡΙΔΩΝΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣΑΕΦΟΡ.ΑΡΧ.ΠΕΙΡΑΙ.&ΝΗΣ
 
 17.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.ΙΩΑΝΝΗΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣΑΕΦΟΡ.ΑΡΧ.ΠΟΛΗ.ΑΘΗΝΩΝ
 18.ΠΑΠΠΑΣ Ε. ΙΩΑΝΝΗΣΕΥΘΥΜΙΟΣΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣΑΕΦΟΡ.ΑΡΧ.ΦΩΚΙΔΟΣ
 19.ΣΠΑΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗΣΟΦΙΑΝΟΣΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣΑΕΦΟΡ. ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
 20.ΣΠΥΡΙΔΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   ΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣΒΕΦΟΡ.ΑΡΧ.ΛΑΚΩΝΙΑΣ
  21.ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣΑΕΦΟΡ. ΑΡΧ. ΠΙΕΡΙΑΣ
 22.ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣΑΕΘΝ.ΑΡΧΑΙΟΛ.ΜΟΥΣΕΙΟ
  23.ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣΓΡΗΓΟΡΗΣΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣΑΕΦΟΡ.ΑΡΧ.ΗΛΕΙΑΣ 
  24.ΤΑΤΑΡΗ ΜΑΡΙΑΑΝΔΡΕΑΣΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣΑΕΘΝ.ΑΡΧΑΙΟΛ.ΜΟΥΣΕΙΟ
  25.ΤΕΣΙΟΥ ΟΛΓΑΓΕΩΡΓΙΟΣΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣΑΕΘΝ.ΑΡΧΑΙΟΛ.ΜΟΥΣΕΙΟ
  26.ΤΟΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣΑΕΟΡ. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
  27.ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣΑΜΟΥΣ.ΒΥΖΑΝΤ.ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
 28.ΤΣΙΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣΑΕΦΟΡ.ΑΡΧ.ΠΟΛΗ.ΑΘΗΝΩΝ
  29.ΦΙΛΗ ΜΑΡΙΑΙΩΑΝΝΗΣΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣΒΕΦΟΡ.ΑΡΧ.ΠΟΛΗ.ΑΘΗΝΩΝ
 30. ΦΥΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣΕΥΑΓΓΕΛΟΣΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣΑΕΦΟΡ.ΑΡΧ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ
 Δ‘ YΠΗΡΕΣΙΑΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ  ΙΔΑΧ (ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΕΣ)
Α/ΑONOMATEΠΩΝΥΜΟΠΑΤΡΩΝΥΜΟΚΛΑΔΟΣΒΑΘΜΟΣΥΠΗΡΕΣΙΑ
 1.ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΦΩΤΙΟΣΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣΑΕΦΟΡ. ΑΡΧ. ΑΧΑΙΑΣ2.
 2.ΓΚΕΤΣΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣΚΩΝ/ΝΟΣΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣΑΕΦΟΡ.ΑΡΧ.ΠΟΛΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
 3.ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣΒΕΦΟΡ.ΑΡΧ.ΠΟΛΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
 4.ΔΟΥΜΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ-ΝΥΧΤΟΦΥΛΑΚΩΝΑΕΦΟΡ. ΑΡΧ. ΠΕΛΛΑΣ
 5.ΖΑΓΟΡΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΕΥΑΓΓΕΛΟΣΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣΒΕΦΟΡ.ΑΡΧ.ΠΟΛΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
  6.ΙΓΓΛΙΖ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣΕΥΑΓΓΕΛΟΣΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣΑΕΦΟΡ.ΑΡΧ.ΠΟΛΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
 7.ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ-ΝΥΧΤΟΦΥΛΑΚΩΝΑΕΦΟΡ.ΑΡΧ.ΗΛΕΙΑΣ
 8.ΚΟΤΣΑΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣΚΩΝ/ΝΟΣΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣΑΕΦΟΡ.ΑΡΧ.ΠΟΛΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
 9.ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣΒΕΦΟΡ.ΑΡΧ.ΠΟΛΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
 10.ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣΒΜ.Ν.Ε.Π.
 11.ΜΕΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣΚΩΝ/ΝΟΣΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣΑΕΦΟΡ.ΑΡΧ.ΠΟΛΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
 12.ΡΩΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣΒΜ.Ε.Λ.Μ.Ο.Φ.Α.Κ.Ε
 13.ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ. Ι ΓΕΩΡΙΩΑΝΝΗΣΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣΑΕΦΟΡ.ΑΡΧ.ΧΑΛΚ & ΑΓ.ΟΡ.
  14.ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣΓΕΩΡΓΙΟΥΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ-ΝΥΧΤΟΦΥΛΑΚΩΝΑΕΦΟΡ.ΑΡΧ. ΗΛΕΙΑΣ
  15.ΧΑΡΧΑΛΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΓΕΩΡΓΙΟΣΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣΒΕΦΟΡ.ΑΡΧ.ΠΟΛΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
 Ε‘ YΠΗΡΕΣΙΑΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ   (ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΕΣ)
Α/ΑONOMATEΠΩΝΥΜΟΠΑΤΡΩΝΥΜΟΚΛΑΔΟΣΒΑΘΜΟΣΥΠΗΡΕΣΙΑ
1.ΚΛΗΜΑΝΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣΚΛΗΜΗΣΔΕ ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΩΝΑΕΦΟΡ. ΑΡΧ. ΠΟΛ. ΑΘΗΝΩΝ
2.ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣΙΩΑΝΝΗΣΔΕ ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΩΝΑΥΣΜΑ
3.ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΙΚΟΛΑΟΣΔΕ ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΩΝΑΕΦΟΡ. ΕΝΑΛ. ΑΡΧ.
4.ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΣΔΕ ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΩΝΑΕΦΟΡ. ΕΝΑΛ. ΑΡΧ.
 Ε‘ YΠΗΡΕΣΙΑΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ  ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ   ΙΔΑΧ (ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΕΣ)
Α/ΑONOMATEΠΩΝΥΜΟΠΑΤΡΩΝΥΜΟΚΛΑΔΟΣΒΑΘΜΟΣΥΠΗΡΕΣΙΑ
1ΑΛΕΡΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΧΡΗΣΤΟΣΔΕ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΤΩΝΑΕΦΟΡ, ΑΡΧ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
2ΒΙΔΑΛΗΣ ΡΟΒΕΡΤΟΣΚΟΣΜΑΣΔΕ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΤΩΝΑΥΣΜΑ
3ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣΙΩΑΝΝΗΣΔΕ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΤΩΝΑΥΣΜΑ
4ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΘΕΟΦΑΝΗΣΔΕ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΤΩΝΑΥΣΜΑ
5ΚΑΓΙΩΡΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣΔΕ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΤΩΝΑΥΣΜΑ
6ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣΔΕ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΤΩΝΒΕΦΟΡ. ΑΡΧ. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
7ΞΥΠΟΛΗΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΤΖΩΡΤΖΗΣΔΕ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΤΩΝΑΥΣΜΑ
8ΤΖΙΩΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣΒΑΓΓΕΛΗΣΔΕ ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΩΝΑΥΣΜΑ
9ΤΖΩΡΤΖΙΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣΙΩΑΝΝΗΣΔΕ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΤΩΝΑΕΦΟΡ. ΑΡΧ. ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ